Parestezje (mrowienie)

Od 2014 roku zdiagnozowano u mnie autoimmunologiczne zapalenie wątroby z podejrzeniem tocznia układowego wewnętrznego. Enzymy wątrobowe miałam przekroczone 7x krotnie, OB 120. Wykonano mi biopsję wątroby i nerki. Tocznia wykluczono a podtrzymano diagnozę pierwotną i zastosowano leczenie farmakologiczne. Wyniki poprawiły się i czułam się lepiej. Do Pani dietetyk trafiłam przypadkowo ( 2016). Czekając na wizytę do chiropraktyka i masaż kręgosłupa (skutek posterydowy) rozmawiałam z pacjętką, która korzystała z wizyt Pani dietetyk i była zadowolona z rezultatu kuracji. Postanowiłam spróbować. Pani dietetyk po zapoznaniu się z moją dokumentacją medyczną opracowała mi dietę oraz suplementację z probiotykami. Stosuję się do zaleceń i staram się prowadzić zdrowy system żywieniowy. Wyniki diametralnie się poprawiły, a samopoczucie jest ekstra. Co 3 m-ce trafiam do szpitala na badania kontrolne i wszystkie wskaźniki się normalizują

Gorąco polecam wizytę w gabinecie dr Nowackiego dla wszystkich, którzy szukają pomocy nie tylko w schorzeniach kręgosłupa, ale także mają problem z nadwagą. Pragnę podziękować P. Darii Nowackiej – dietetyczce, pracującej w Gabinecie Nowacki, która dodatkowo pomogła mi zrzucić 12 kg zbędnej tkanki tłuszczowej, a tym samym odciążyć kręgosłup i stawy. Utrata wagi znacznie poprawiła moje samopoczucie, sprawiła, iż obniżył się poziom cukru we krwi i poprawiły wyniki. Dieta pomogła mi wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i zadbać o siebie. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że bez względu na wiek można pozbyć się zbędnej wagi, a mam już 69 lat i w każdym wieku dobrze się poczuć. Serdecznie dziękuję P. dr Nowackiemu i P. Darii Nowackiej za trud i wysyłek włożony w postawienie mnie na nogi oraz za kompetencję i miłe podejście do pacjenta.

Dzięki zabiegom w gabinecie Nowacki Chiropraktyka ustąpiły bóle pleców, mrowienie i ból rąk.

Bardzo wysoki poziom obsługi, specjalistyczny sprzęt, fachowość, pełna kultura, czystość, jasny przekaz informacji.

Po 4 wizytach chodzę bez bólu, zmniejszyłam dawki środków przeciwbólowych o połowę, a do szpitala się nie wybieram.

Godny polecenia specjalista. Od roku borykałam się z uciążliwym bólem karku, mrowieniem w dłoni oraz bólem głowy. (po urazie). Neurochirurg z Polanicy po zbadaniu mnie stwierdził, że nic już mi nie pomoże ponieważ ból jest spowodowany wadą wrodzoną, która jedynie zaostrzyła się podczas wypadku. Zabronił uprawiania sportów, dźwigania, ogólnie czułam się jak staruszka. Każde schylenie się powodowało zawroty głowy i ból. Zakazano mi również jakiegokolwiek masażu w okolicy karku. Jednak zdecydowałam się na wizytę u doktora Nowackiego. Ból ustąpił całkowicie ! Mrowienie minęło a zawroty głowy to już przeszłość. Jestem dozgonnie wdzięczna za przywrócenie pełnej sprawności.

 

Polecam, polecam , polecam! Chiropraktyk Dr. Mateusz Nowacki bardzo mi pomógł w bólach głowy i kręgosłupa szyjnego , które od wielu lat utrudniały mi życie a środki przeciwbólowe wyniszczały mój żołądek. Już pierwsza wizyta w trakcie napadu bólu przerwała go bez użycia leków. Cała wizyta bardzo mile mnie zaskoczyła, gdyż wnikliwie i szczegółowo rozpatrzył mój przypadek. Jestem bardzo wdzięczna dr. M. Nowackiemu i polecam jego profesjonalne usługi każdemu, kto boryka się z bólami ze strony układu nerwowego i kostno- mięśniowego.

Polecam wszystkim niezdecydowanym! Dr Nowacki podchodzi do pacjenta z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Ponadto, nie skupia się tylko na objawach i obszarze, w którym występują, lecz bada pacjenta całościowo, dzięki czemu potrafi postawić trafną diagnozę. Podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy, czym wzbudza zaufanie pacjenta. Ulga już po pierwszej wizycie! Jeszcze raz polecam :)

POWRÓT

WROCŁAW ul. Podwale 73/73A lok.24

KŁODZKO ul. Śląska 2

  info@chiropraktyka.wroclaw.pl

71 305 0109/ 730 107 807

©Copyright 2016 - Nowacki Chiropraktyka. All rights reserved. Realizacja: 3motion strony www wrocław