Slide background

Skuteczne i bezpieczne
metody terapii

Chiropraktyka, fizjoterapia, dietetyka i masaż w jednym miejscu!

O CHIROPRAKTYCE

Slide background

Chiropraktyka - pewny wybór
dla Twojego kręgosłupa

Dr Mateusz Nowacki D.C. (Australia)

CZYTAJ WIĘCEJ

WIEDZA & AKTUALNOŚĆI DLA CIEBIE!

 

REJESTRACJA: ONLINE LUB TELEFONICZNIE WYŁĄCZNIE W PONIEDZIAŁKI I ŚRODY W GODZINACH 17:00-19:00

TELEFON: 730 107 807

 

Rezerwuj online

 

  1. Chiropraktyka
  2. Dieta
  3. Masaż
  4. Fizjoterapia
Chiropraktyka (grec. "robione rękami") jako profesja ma swoje początki w USA w XIX wieku. To największa i najbardziej uregulowana prawnie dziedzina medycyny komplementarnej i alternatywnej oraz trzecia co do wielkości, po medycynie i dentystyce, profesja opieki zdrowotnej na świecie.
W XXI wieku stwierdzenie ”jesteś tym, co jesz” nabiera nowego znaczenia. Z powodu złej diety na świecie chorują już miliony ludzi. Z powodu złej diety na choroby cywilizacjne zapada też coraz więcej dzieci. Odpowiednie żywienie i suplementacja diety to jeden z filarów zdrowia.
Zalety masażu w leczeniu bólów kręgosłupa czy kontuzji sportowych są niepodważalne. Szczególnie w czasach, gdy nasz styl życia coraz bardziej obciąża układ mięśniowy. Dlatego w naszym gabinecieczęsto łączymy zabiegi chiropraktyczne z terapią tkanek miękkich, co daje pacjentom dodatkowe korzyści.
Terapia tkanek miękkich, masaż leczniczy, igłoterapia, TENS, KinesioTaping, techniki rozciągania i relaksacji mięśni to tylko niektóre z oferowanych przez naszych fizjoterapeutów zabiegów. Dbamy o to, aby każdy z naszych pacjentów miał indywidualnie dobrany plan terapii.

W czym pomagamy?

Oferujemy Ci pomoc multidyscyplinarnego zespołu fachowców i entuzjastów zdrowia - chiropraktyka, dietetyka oraz fizjoterapeutów w jednym miejscu. W trudnych przypadkach zespół łączy swoje siły i doświadczenie, dzięki czemu nasi pacjenci otrzymują skuteczną i kompleksową pomoc.

Specjaliści, którzy Ci pomogą:

©Copyright 2016 - Nowacki Chiropraktyka. All rights reserved. Realizacja: 3motion strony www wrocław