Jeden z sześciu chiropraktyków w Polsce i jedyny na Dolnym Śląsku z akredytowanym wykształceniem zagranicznym i tytułem Doktora Chiropraktyki.

Absolwent: Uniwersytetu Edynburskiego, College of Medicine and Veterinary Medicine (Master of Science in Clinical Management of Pain (Headache), studia magisterskie w zakresie leczenia bólu (bóle głowy) oraz Uniwersytetu Murdocha w Perth, Australia (Chiropractic Science, BSc (Chiro), BChiro (Hons))

Członek:

  • World Federation of Chiropractic (WFC),
  • European Chiropractor’s Union (ECU),
  • International Headache Society (IHS)
  • Polskiego Towarzystwa Chiropraktyki (PTChiro) 

 

O mnie.

W 2006 roku wyjechałem do Australii i rozpocząłem studia chiropraktyczne na Uniwersytecie Murdocha w Perth. Jako że pochodzę z rodziny lekarzy, od zawsze interesowałem się zdrowiem. Chiropraktyka dawała mi możliwość połączenia tradycyjnej medycyny, terapii manualnej wraz z holistycznym podejściem do leczenia schorzeń, w których standardowe terapie nie przynoszą efektów. 

Po skończeniu studiów rozpocząłem pracę w klinikach Bassendean Wellness & Chiropractic Clinic oraz Regenerate Health Clinic w Perth, Australia Zachodnia, gdzie specjalizowałem się w diagnostyce i leczeniu bólów kręgosłupa, bólów głowy i migren, kontuzji sportowych i ich zapobieganiem.

Bardzo dużo satysfakcji daje mi praca w sporcie! W swojej karierze współpracowałem z polskimi jak i zaganicznymi sportowacami, m.in. z Mają Włoszczowską (kolarstwo górskie), Weroniką Nowakowską i Anną Mąką (biathlon), Romaną Malacovą (skok o tyczce), Łukaszem Wójcikiem (karate), Karoliną Riemen-Żerebecką (skicross), Nikol Kucerovą (skicross), sportowcy na The World Games 2017.

W 2018 r. ukończyłem studia Master od Science na College'u Medycyny przy Uniwersytecie Edynburskim w specjalizacji leczenia bólu (bólów głowy).

Najważniejsze w pracy z pacjentem są dla mnie rzetelność, profesjonalizm, szacunek, zaufanie oraz jasny przekaz informacji. Moim zadaniem jest zrobić wszystko, aby rozwiązać problem zdrowotny każdego, kto zgłasza się do mnie o pomoc oraz udzielić konkretnych wskazówek w kierunku osiągnięcia optymalnego zdrowia.*

W roku 2019 stworzyliśmy portal dedykowany pacjentom z migrenami. 

-Dr Mateusz Nowacki D.C. nie jest lekarzem medycyny, w związku z tym nie posiada uprawnień do wystawiania recept lub skierowań w ramach NFZ-

 

 

Dyplomy

MSc-edynburg
Dyplom2MurdochUniversityMateuszNowacki
DoktorChiropraktykiECUMateuszNowackiDC
1DyplomEdynburgMateuszNowacki
certyfikat-Mateusz-Nowacki-D
Murdoch
znany-lekarz

 

Praca ze sportowcami

 

 

 

POWRÓT

WROCŁAW ul. Podwale 73/73A lok.24

KŁODZKO ul. Śląska 2

  info@chiropraktyka.wroclaw.pl

71 305 0109/ 730 107 807

©Copyright 2016 - Nowacki Chiropraktyka. All rights reserved. Realizacja: 3motion strony www wrocław