Dietetyk Daria Buczyńska-Nowacka. Opinia naszej pacjentki.

 

Kiedy trafiłam do Pani Darii borykalam się z alergią pokarmową, a mój organizm był osłabiony ciągłymi infekcjami o podłożu alergicznym.

Moim celem nie była utrata zbędnych kilogramów, ale dobre samopoczucie w codziennym funkcjonowaniu. Pani Daria zleciła mi różnego rodzaju badania, których zadaniem było znalezienie przyczyny niskiej odporności mojego organizmu, a potem zaleciła odpowiednią suplementację, która miała mnie wzmocnić. Następnie opracowała dla mnie specjalną dietę uwzględniającą moją alergię na wybrane pokarmy.

Z perspektywy czasu stwierdzam, że decyzja o konsultacji u Pani Darii, to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! W końcu czuję się silna i zdrowa! A przy okazji pozbyłam się kilku kilogramów i złych nawyków żywieniowych. Nauczyłam się eliminować z jadłospisu produkty, które mi szkodzą. Poznałam nowe produkty i przysmaki, których dotąd nie próbowałam. Dowiedziałam się jak ciekawe łączyć smaki, jak w kilka minut przygotować prosty i smaczny, pełnowartościowy posiłek (to było dla mnie bardzo ważne, ponieważ prowadzę dość intensywny tryb życia), ale przede wszystkim, nauczyłam się jeść zdrowo!

Szczerze polecam Panią Darię. To ogromny specjalista w swojej dziedzinie. Jest profesjonalna, rzetelna i sumienna. Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Wykazuje ogromne zaangażowanie. Ale nade wszystko to bardzo życzliwa, pozytywna i otwarta osoba. Zawsze ma czas dla pacjenta. Potrafi słuchać i doradzać. Wspiera, daje siłę do walki. Jej optymizm i pozytywna energia sprawiają, że zaczynasz wierzyć, że osiagniesz założony cel.

Szczerze polecam Panią Dietetyk Darię Buczyńską - Nowacką i jej gabinet.

POWRÓT

©Copyright 2016 - Nowacki Chiropraktyka. All rights reserved. Realizacja: 3motion strony www wrocław