Dietetyk Daria Buczyńska-Nowacka. Opinia pacjentki.

 

Dzień dobry. Mam na imię Karolina, mam 24 lata i jestem pacjentką Pani Darii od niespełna roku.

Z całego serca polecam Panią Darię jako dietetyka, jest wspaniała osobą i niesamowitym specjalistą. Jej ogromna wiedza pomogła mi opanować w 100% swoje życie. Od dziecka zmagałam się z wiecznymi przeziębieniami, antybiotykoterapia była nieodłączną częścią mojego życia. W ostatnim roku przed pierwszą wizytą u Pani Darii byłam dosłownie bez przerwy chora, każda terapia antybiotykiem osłabiała mnie coraz bardziej. Nie miałam siły dosłownie na nic, a moja dieta ograniczyła się do owoców i nabiału.

Pani Daria przeprowadziła ze mną bardzo dokładny wywiad i zaczęła od skierowania mnie na badania. Były tak trafne, że z każdym wynikiem dowiadywałam się, że wynik jest pozytywny. Okazało się, że moja flora bakteryjna jest w strasznym stanie, do tego cierpię na zespół jelita przesiąkliwego, mam mutację genu MTHFR, podwyższony poziom piroli oraz mam upośledzenie wchłaniania fruktozy. Normalnie to spory powód, żeby się załamać, ale Pani Daria jest tak ciepłą osobą, że nie pozwoliła mi nawet tak pomyśleć ?

Pani Daria całkowicie zmieniła moje podejście do sprawy oraz styl mojego życia przez wprowadzenie odpowiedniej suplementacji, probiotyków oraz oczywiście diety. Odstawiłam całkowicie nabiał, owoce oraz gluten. Moje wyniki badań poprawiły się diametralnie, nie wspominając o samopoczuciu. Musiałam wiele zmienić w swoim życiu, a przede wszystkim zaakceptować swoje predyspozycje genetyczne, ale od prawie roku nie choruję i czuję się naprawdę dobrze.

Pani Daria odmieniła moje życie o 180 stopni i będę Jej za to wdzięczna do końca życia! Jeszcze raz z całego serca dziękuję Pani Darii i serdecznie polecam Jej pomoc!

POWRÓT

WROCŁAW ul. Podwale 73/73A lok.24

KŁODZKO ul. Śląska 2

  info@chiropraktyka.wroclaw.pl

71 305 0109/ 730 107 807

©Copyright 2016 - Nowacki Chiropraktyka. All rights reserved. Realizacja: 3motion strony www wrocław