Parestezje (mrowienie)

Od 2014 roku zdiagnozowano u mnie autoimmunologiczne zapalenie wątroby z podejrzeniem tocznia układowego wewnętrznego. Enzymy wątrobowe miałam przekroczone 7x krotnie, OB 120. Wykonano mi biopsję wątroby i nerki. Tocznia wykluczono a podtrzymano diagnozę pierwotną i zastosowano leczenie farmakologiczne. Wyniki poprawiły się i czułam się lepiej. Do Pani dietetyk trafiłam przypadkowo ( 2016). Czekając na wizytę do chiropraktyka i masaż kręgosłupa (skutek posterydowy) rozmawiałam z pacjętką, która korzystała z wizyt Pani dietetyk i była zadowolona z rezultatu kuracji. Postanowiłam spróbować. Pani dietetyk po zapoznaniu się z moją dokumentacją medyczną opracowała mi dietę oraz suplementację z probiotykami. Stosuję się do zaleceń i staram się prowadzić zdrowy system żywieniowy. Wyniki diametralnie się poprawiły, a samopoczucie jest ekstra. Co 3 m-ce trafiam do szpitala na badania kontrolne i wszystkie wskaźniki się normalizują

Gorąco polecam wizytę w gabinecie dr Nowackiego dla wszystkich, którzy szukają pomocy nie tylko w schorzeniach kręgosłupa, ale także mają problem z nadwagą. Pragnę podziękować P. Darii Nowackiej – dietetyczce, pracującej w Gabinecie Nowacki, która dodatkowo pomogła mi zrzucić 12 kg zbędnej tkanki tłuszczowej, a tym samym odciążyć kręgosłup i stawy. Utrata wagi znacznie poprawiła moje samopoczucie, sprawiła, iż obniżył się poziom cukru we krwi i poprawiły wyniki. Dieta pomogła mi wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i zadbać o siebie. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że bez względu na wiek można pozbyć się zbędnej wagi, a mam już 69 lat i w każdym wieku dobrze się poczuć. Serdecznie dziękuję P. dr Nowackiemu i P. Darii Nowackiej za trud i wysyłek włożony w postawienie mnie na nogi oraz za kompetencję i miłe podejście do pacjenta.

Fantastic chiropractor. Having lived all around the world and having been to many chiropractors, it is a relief to find Matt here. He thoroughly understands his practice and is patient and personable. I have severe neck pain which has been completely relieved since visiting Matt a few times. I will continue to return. Thanks so much.

 

Dr Mateusz Nowacki is a great specialist. For couple of months I have been struggling with pain and stiffness in my neck due to the car accident. Honestly, I felt terrible as being an active person I had difficulties performing even the easiest exercises and I did not enjoy my work. After the first visit I felt a big difference and I left the office feeling relaxed. I appreciate the help I received and recommend his practice to all the people suffering from similar conditions.

 

POWRÓT

WROCŁAW ul. Podwale 73/73A lok.24

KŁODZKO ul. Śląska 2

  info@chiropraktyka.wroclaw.pl

71 305 0109/ 730 107 807

©Copyright 2016 - Nowacki Chiropraktyka. All rights reserved. Realizacja: 3motion strony www wrocław