Interpretacja badań kręgosłupa online.

 

Nie wiesz co oznacza wynik badania RTG lub rezonansem magnetycznym (MR) Twojego kręgosłupa? A może masz opis w języku angielskim i chcesz przetłumaczyć go na język polski? Skorzystaj z naszej konsultacji online.

Czasami opisane zmiany mogą Cię przerazić... Przepuklina, wypuklina, ekstruzja, zniesienie lordozy, zmiany typu Modic, naczyniaki, stenoza itp... Jeżeli właśnie otrzymałeś wyniki badania MR lub RTG i nie wiesz co robić dalej, dobrze trafiłeś.

 

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za profesjonalne podejście i wiedzę nie spodziewałam się, że otrzymam tyle informacji. Pełen profesjonalizm, będę rekomendowała z pewnością. Dziękuję raz jeszcze.” Anna

 

Dr Mateusz Nowacki ze swoim dużym doświadczeniem w zakresie terapii i diagnostyki schorzeń kręgosłupa oraz wiedzą zdobytą na Uniwersytecie Murdocha w Australii i Uniwersytecie Edynburskim w Szkocji odpowie bezpośrednio na Twojego maila.

W dodatku nie musisz wychodzić z domu aby dowiedzieć się dużo więcej na temat stanu zdrowia twojego kręgosłupa!

 

Jak to działa?

 

Krok 1. Zeskanuj, zrób zdjęcie opisu lub skopiuj pliki swojego rezonansu magnetycznego lub RTG kręgosłupa z płyty CD. Możesz wykonać też zrzut z ekranu kilku obrazów z płyty. 

 

Krok 2. Opisz swój problem, schorzenie lub ból.

 

Krok 3. Wyślij nam powyższe informacje i pliki na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Krok 4. Dokonaj wpłaty 90zł w przypadku analizy jednego badania lub 120zł dla dwóch lub więcej na konto Nowacki Chiropraktyka Mateusz Nowacki.

Nr konta: 89 1140 2017 0000 4702 1303 9289, w tytule przelewu "imię, nazwisko + konsultacja badania online".

 

Krok 5. Do 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty otrzymasz maila z wyjaśnieniem lub tłumaczeniem swoich badań oraz zaleceniami.

 

POWRÓT

WROCŁAW ul. Podwale 73/73A lok.24

KŁODZKO ul. Śląska 2

  info@chiropraktyka.wroclaw.pl

71 305 0109/ 730 107 807

©Copyright 2016 - Nowacki Chiropraktyka. All rights reserved. Realizacja: 3motion strony www wrocław