"Jeśli tu jesteś i czytasz to już zrobiłeś NAJLEPSZY krok by zawalczyć o poprawę swojego zdrowia."

 

"Na wizytę do Chiropraktyka dr Mateusza Nowackiego namówiła mnie koleżanka. Długo się zastanawiałam, teraz żałuję, że od razu się nie zdecydowałam. (od 2014 leczona na zapalenie stawów, doszły bóle mięśni,mrowienie,drętwienie, ból kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego. Brak snu w nocy bo ból bardzo się nasilał .Ciągłe zmęczenie, brak sił.Bardzo duża wrażliwość na dotyk - odczuwanie silnego bólu. Pomimo długoterminowego leczenia- poprawy małe i do tego krótkotrwałe,a skutki uboczne z przyjmowania leków: jeszcze większe osłabienie, wypadanie włosów, wymioty i biegunki.) Okazało się że mam jeszcze jelito drażliwe.

Doktor Mateusz jest bardzo profesjonalny,konkretny i SKUTECZNY. Najważniejsze! Dzięki swojej ogromnej wiedzy i umiejętnościom dokonuje wydawałoby się niemożliwego. Zalecenia ćwiczeń, suplementy i fantastyczne masaże u fizjoterapeutki p. Ani zaczęły zmieniać moje życie.

Po trzech tygodniach już coś się zaczęło zmieniać na lepsze. Zdecydowałam się prawie równocześnie również na wizyty u pani Dietetyk Darii Buczyńskiej-Nowackiej. To była bardzo dobra decyzja. Pani Daria jest osobą serdeczną,cierpliwą ,pełną zrozumienia dla chorego i dociekliwa robiąc wywiad aby móc stworzyć i najbardziej odpowiednią dietę na ten czas. Dieta rewelacja-nieskomplikowana,łatwa w przygotowaniu i do tego SMACZNA I SKUTECZNA.

Już po trzech tygodniach nastąpiła zmiana na lepsze. Współpraca jednocześnie z chiropraktykiem dr Mateuszem i dietetykiem p.Darią dała FANTASTYCZNE REZULTATY. Efekty przeszły moje,właściwie Nasze oczekiwania. Z całego serca polecam Gabinet Chiropraktyka.Tam są specjaliści którzy z ogromnym zaangażowaniem chcą i pomagają."

Iwona.

 

 

POWRÓT

  ul. Podwale 73/73A
           lok. 24 Wrocław

  info@chiropraktyka.wroclaw.pl

  730 107 807

©Copyright 2016 - Nowacki Chiropraktyka. All rights reserved. Realizacja: 3motion strony www wrocław