Czy wiedziałeś, że fizyczny ból wiąże się nierozerwalnie ze stanem twojego umysłu?

Jeśli doświadczyłeś kiedyś rwy kulszowej wiesz dobrze, jak ból może ograniczyć codzienne funkcjonowanie. Jeśli jesteś w trakcie ataku bólu, przeczytaj porady poniżej, które mogą okazać się pomocne!

Ostatnie badania z 2018 roku wzięły pod lupę działanie ketoprofenu i metyloprednizolonu w rwie kulszowej. Czy dodanie tych leków do standardowej terapii farmakologicznej przy rwie kulszowej ma sens?

Manipulacja kręgosłupa lędźwiowego i stawów krzyżowo-biodrowych zmniejsza ból u pacjentów z przepukliną krążka międzykręgowego potwierdzoną na rezonansie magnetycznym (MR).

Bóle kręgosłupa to chyba jedne z najczęściej ignorowanych i bagatelizowanych objawów. Wielu naszym pacjentom udałoby się pomóc w większym stopniu gdyby nie fakt, że z bólem zmagają się od kilkunastu lub kilkudziesięciu lat...

 

Badania wykazały, że włączenie chiropraktyki do standardowego leczenia medycznego ostrego bólu odcinka lędźwiowego kręgosłupa jest skuteczniejszą opcją niż samo tradycyjne leczenie medyczne (leki, terapia fizykalna i skierowanie do specjalisty). 

POWRÓT

  ul. Podwale 73/73A
           lok. 24 Wrocław

  info@chiropraktyka.wroclaw.pl

  730 107 807

©Copyright 2016 - Nowacki Chiropraktyka. All rights reserved. Realizacja: 3motion strony www wrocław